fotel

Usiądź, proszę…

Masz problem z zębami? A może chcesz, aby Twoja twarz była bardziej estetyczna? Jesteś w dobrych rękach.

Zadbamy o Twój promienny uśmiech – wyleczone, równe, białe zęby, pełne usta i wygładzoną, skorygowaną, jeszcze piękniejszą twarz. Wszystko dla Twojego zdrowia, atrakcyjnego wyglądu oraz doskonałego samopoczucia.

Czas zaczynać. Oto priorytety w naszej pracy i zobowiązania wobec Ciebie:

Jakość i efekty leczenia

Naszym priorytetem jest, aby wszystkie wykonywane usługi medyczne były wysokiej jakości. Używamy markowych materiałów, posiadamy nowoczesny sprzęt, a prace protetyczne zlecamy wyłącznie sprawdzonym technikom. Nasi lekarze to fachowcy w swoich dziedzinach.
Staramy się, aby obsługa pacjentów była na równie wysokim poziomie.

Największą nagrodą jest Twoja satysfakcja i powodzenie procesu leczenia!

Brak bólu

Dążymy do tego, żeby nie bolało. Proponujemy znieczulenia, które mają za zadanie zwiększyć Twój komfort.

My też chodzimy do dentysty, dlatego rozumiemy Twoje obawy przed zabiegiem. Pamiętaj, że my lubimy naszych pacjentów…

Kompetencje, światowe standardy

Nieustannie podnosimy kwalifikacje – po to, żeby zaproponować naszym pacjentom usługi medyczne na wysokim poziomie, w oparciu o najnowsze, światowe standardy.

Cieszymy się, że nam się to udaje. Zaufało nam również wielu z kraju i zza granicy. Dlaczego? Bo jesteśmy lepsi i tańsi od naszych kolegów z innych krajów. A do tego lubimy naszych pacjentów…

Estetyka

Efekt estetyczny jest dla nas ważny. Czujemy się odpowiedzialni za to, żeby zęby oraz twarz po leczeniu wyglądały ładnie i naturalnie.

Czas

Szanujemy Twój czas. Umawiamy wizyty na konkretną godzinę i robimy wszystko co możliwe, aby uniknąć opóźnień. Przypominamy o wizytach SMSem.

Indywidualne podejście

Zaopiekujemy się Tobą bez pośpiechu – nie jesteśmy dużą przychodnią, mamy czas dla naszych pacjentów. Poznasz planu leczenia oraz uzyskasz informacje o postępowaniu po zabiegu. Po to, żeby osiągnąć najlepszy możliwy efekt leczenia.