Poznaj nasz zespół

null
Monika Kalabis-Mucowska
Lekarz dentysta, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach w zakresie medycyny estetycznej. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym w Żorach, a od 2011 roku właścicielka Bianco Stomatologia. Uczestniczka licznych kursów w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej,
aktywny członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i 100% zadowolonych pacjentów! Profesjonalistka, praktyk, osoba o pozytywnym nastawieniu, lubiana przez pacjentów w każdym wieku!

Wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, pedodoncji, periodontologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej. Zafascynowana możliwościami modelowania twarzy i ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Monika Kalabis-Mucowska - ZnanyLekarz.pl
Monika Kalabis-Mucowska - ZnanyLekarz.pl
null
Jakub Białek
Lekarz dentysta

Ukończył studia lekarsko-dentystyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Lekarz Oddziału i Bloku Operacyjnego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej, implantologii, między innymi: usuwanie zębów zatrzymanych, ósemek, mikrochirurgiczne resekcje wierzchołków, usuwanie torbieli, wycinanie zmian błony śluzowej. Chirurg pasjonat, urodzony optymista, zarażający uśmiechem wszystkich dookoła!

Jakub Białek - ZnanyLekarz.pl
Jakub Białek - ZnanyLekarz.pl