Poznaj nasz zespół

null
Monika Kalabis-Mucowska
Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym w Żorach, a od 2011 roku właścicielka Bianco Stomatologia. Absolwentka licznych kursów w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej,
aktywny członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe i 100% zadowolonych pacjentów! Profesjonalistka, praktyk, osoba o pozytywnym nastawieniu, lubiana przez pacjentów w każdym wieku!

Wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, pedodoncji, periodontologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej. Zafascynowana możliwościami modelowania twarzy i ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Monika Kalabis-Mucowska - ZnanyLekarz.pl
Monika Kalabis-Mucowska - ZnanyLekarz.pl
null
Tomasz Dąbkowski
Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku “Medycyna estetyczna dla lekarzy”. Dodatkowo w ramach programu Erasmus odbywał studia w Université de Rennes we Francji, a także doskonalił swoje umiejętności podczas wielu kursów medycznych. Zawodowiec o ogromnym doświadczeniu, urodzony optymista, zarażający uśmiechem wszystkich dookoła! Cieszy się doskonałą opinią pacjentów.

W Bianco Stomatologia wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej.

Tomasz Dąbkowski - ZnanyLekarz.pl
Tomasz Dąbkowski - ZnanyLekarz.pl
null
Paweł Zimny
Lekarz dentysta

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a także prestiżowych kursów zawodowych w kraju i za granicą. Specjalista protetyki stomatologicznej i stomatologii ogólnej, implantolog. Wyróżniony certyfikatem elitarnego College of Dentistry New York University jako jeden z dziesięciu polskich dentystów. W Bianco Stomatologia wykonuje zabiegi w zakresie implantologii.

null
Katarzyna Sporys
Rejestratorka medyczna

W Bianco Stomatologia odpowiedzialna za umawianie wizyt, udzielanie informacji dotyczących wykonywanych zabiegów, a także prowadzenie biura.