Poznaj nasz zespół

null
Monika Kalabis-Mucowska
Lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz licznych kursów zawodowych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy lekarza stomatologa. Wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, pedodoncji, periodontologii, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Zafascynowana medycyną estetyczną i możliwościami modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

null
Tomasz Dąbkowski
Lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy”. W ramach programu Erasmus odbywał studia również w Université de Rennes we Francji.
W Bianco Stomatologia wykonuje zabiegi w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się także medycyną estetyczną.

null
Patrycja Strzelecka
Lekarz dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach polskich oraz zagranicznych.
W Bianco Stomatologia zajmuje się leczeniem dorosłych oraz dzieci, zwłaszcza stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją, protetyką oraz periodontologią.

null
Paweł Zimny
Lekarz dentysta

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a także prestiżowych kursów zawodowych w kraju i za granicą. Specjalista protetyki stomatologicznej i stomatologii ogólnej, implantolog. Wyróżniony certyfikatem elitarnego College of Dentistry New York University jako jeden z dziesięciu polskich dentystów. W Bianco Stomatologia wykonuje zabiegi w zakresie implantologii.

null
Joanna Karp
Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Bytomiu. Posiada dyplomy magistra pedagogiki i promocji zdrowia, higienistki stomatologicznej oraz technika dentystycznego. Wieloletni praktyk w zawodzie oraz wykładowca.

null
Katarzyna Włodek
Rejestratorka medyczna

W Bianco Stomatologia odpowiedzialna za umawianie wizyt, udzielanie informacji dotyczących wykonywanych zabiegów, a także prowadzenie biura.